У Львові вирішать проблему незаконно встановлених обмежувачів паркування

logo
25674_u_lvovi_virishat_problemu_nezakonno_vstan.jpeg


Сьогодні у місті через встановлення паркувальних бар’єрів на будь-яких територіях громадського користування зменшується площа проїзду, водії не можуть не тільки припаркувати авто, а навіть зупинись за нагальної потреби.

Про це в коментарі 032.ua розповів депутат Львівської міської ради Петро Адамик.

самовільно встановлюють обмежувачі руху

“Частина обмежувачів для паркування є законними, адже вони оплачують за місце і тоді в районній адмінстрації надають дозвіл на встановлення цих бар’єрів. Втім, здебільшого львів’яни самовільно встановлюють обмежувачі руху, адже вважають, що якщо у них під магазином є вільне паркомісце, тоді без жодного дозволу можна його привласнити. Всі знають, що у нашому місці і без цього катастрофа із паркуванням, тут ще й обмежувачі. Більшою мірою, це стосується не лише обмежувачів для паркування, але й незаконних столиків, кіосків, які не продані на аукціоні , не здані в оренду, хоч і земля є власністю усіх львів’ян”, – розповів депутат.

Петро Адамик додав, що справедливо би було встановлювати обмежувачі для паркування за певним зразком і слачувати за користування паркінгом відповідну суму коштів. 


Реклама

А поділитися?