У Львові вирішили порахувати безпритульних собак: львів’ян просять долучатися

logo
115814_u_lvovi_virishili_porahuvati_bezpritulnih.jpeg


В ЛКП “Лев” вже третій рік поспіль рахують безпритульних собак в місті, а до цього процесу просять долучатися і самих львів’ян.

Про це повідомляє прес-служба міськради Львова, пишуть “Львівські”.

Рахувати безпритульних чотирилапих в місті будуть впродовж 3 – 5-го серпня цього року. До слова, цей процес відбуватиметься за допомогою унікального обладнання для мобільних телефонів, що значно полегшує роботу активістів та координаторів. Так, в мобільному додатку волонтери зможуть сфотографувати кожну побачену безпритульну тварину з gps-міткою її перебування та додати візуальний опис.

“Ми реалізовуємо таку ціль шляхом стерилізації собак-безхатьків та прилаштування їх у нові родини. Втім, не всім собакам можна знайти домівки. Тож ми повертаємо їх на місце відлову, де за ними доглядають опікуни, з якими ми співпрацюємо по всьому Львова. Тож закликаємо львів’ян долучитися у ролі волонтерів до підрахунку собак: це і користь для міста і мешканців, і приємні ранкові прогулянки», – розповіла директор ЛКП “Лев” Оксана Кошак.

Зазначимо, аби стати волонтером та допомогти фахівцям відловлювати собак-безхатьків, необхідно зареєструватись за посиланням ТУТ.

Нагадаємо, раніше “Львівські” повідомляли, що патрульні поліцейські вистрілили в собаку на вулиці Стрийській.


Реклама

А поділитися?