У Львові виступив Океан Ельзи: відео про те,як це було

logo
101447_u_lvovi_vistupiv_okean_elzi_video_pro_te_.jpeg


18 червня “Океан Ельзи” завершив свій світовий тур концертом у Львові.

Як повідомляє кореспондент 032.ua концерт гурту відбувався на стадіоні “Арена Львів” і тривав понад три години.

Незважаючи на те, що квитки на концерт коштували від 350 до 2 тис. гривень, увесь стадіон був заповнений.  Тисячі львів’ян прийшли почути останні пісні “Океанів”, а також насолодитися старими хітами Святослава Вакарчука. 

Під час концерту гурт підготував для львів’ян кілька приємних сюрпризів. Зокрема, на “розігрівці” виступила українська співачка Христина Соловій.  Окрім цього на “Арені” виступив грузинський співак Отто Немсадзе, який був учасником шоу “Голос країни”. Він разом із Вакарчуком виконав пісню “Ой чий то кінь стоїть”. 

Виконав гурт і відому пісню “Скрябіна” – “Мовчати”.  Вакарчук подякував батькам Андрія Кузьменка за талановитого сина і вшанував пам’ять співака, який загинув у ДТП у лютому 2015 року.

Не обійшлося на концерті і без курйозів. Під під час виконання пісні “Зелені очі” Вакарчук раптово виліз на кріплення сцени, а коли спускався, трохи порвав свої штани. 

Уже традиційно під час концерту гурту у Львові йшов дощ, який то вщухав, то знову посилювався.

Нагадаємо, що розпочався світовий тур “Океанів” на підтримку дев’ятого студійного альбому “Без меж” ще минулого року в Маріуполі. 

І ще трохи відео з концерту:


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...