У Львові визначились із місцем розташування нового міського сміттєзвалища

logo
35150_u_lvovi_viznachilis_iz_miscem_roztashuvan.jpeg


Ділянку для нового тимчасового львівського сміттєзвалища нарешті погодили, однак її розташування поки тримають у таємниці. Про це у п’ятницю заявив голова екологічної комісії  Жовківської райради Ігор Муравський. Голова ЛОДА Олег Синютка не заперечив його слова, але уточнив, що наразі про остаточне вирішення проблеми ще рано говорити.

За словами Муравського, нове тимчасове сміттєзвалище зроблять на одній із раніше пропонованих для цього ділянок на території Львівщини, але відмовився уточнити, де саме.

«Це точно не  Грибовичі, там буде лише рекультивація. Поки будуватимуть завод, на цій ділянці відбуватиметься тимчасове складування з умовою, що потім все сміття підлягатиме переробці. Думаю, там вже проведені громадські слухання і все домовлено», – заявив Львівському порталу Ігор Муравський.

У Львівській міськраді не змогли підтвердити цієї інформації, зауваживши лише, що жодних офіційних повідомлень зпро узгодження ділянки під нове сміттєзвалище не отримували.

Голова ЛОДА Олег Синютка у розмові із ZAXID.NET не заперечив слова Муравського, але також відмовився уточнити розташування ділянки.

«Я не хотів би виглядати голослівним, тому зараз я ще не готовий про це говорити, Десь за два тижні я дам з цього приводу прес-конференцію і повідомлю усі подробиці», – сказав Олег Синютка.

А поділитися?