У Львові водій маршрутки заплатить 100 тисяч жінці, яку збив на переході

logo
139461_u_lvovi_vodij_marshrutki_zaplatit_100_tis.jpeg


У Львові водій маршрутки виплатить 100 тисяч гривень компенсації жінці, яку збив на пішохідному переході. Про це йдеться у вироку Залізничного районного суду Львова за 29 вересня 2017 року, передає кореспондент Львівського порталу.

Як йдеться у вироку, 6 лютого 2016 року  приблизно о 17 годині 40 хвилин обвинувачуваний, керуючи автобусом марки «БАЗ А079» та рухаючись по проїзній частині дороги вул. Городоцькій у напрямку виїзду за межі м. Львова, біля буд. №210 був неуважним, не стежив за дорожньою обстановкою, відповідно не реагував на її зміну, створив загрозу безпеці дорожнього руху, при виникненні небезпеки для руху, не вжив заходів для зменшення швидкості, наближаючись до регульованого пішохідного переходу, при цьому не надав дорогу пішоходу, яка в цей час переходила регульований пішохідний перехід справа на ліво по напрямку руху автобуса. Внаслідок цього стався наїзд на пішохода, в результаті якого пішохід отримала тілесні ушкодження.

Внаслідок порушення водієм постраждала отримала наступні тілесні ушкодження: поєднана травма тіла у вигляді перелому кісток склепіння та основи черепу справа із забоєм головного мозку, множинних ран та саден на голові, закритих переломів 8, 9, 10 ребер зліва із забоєм легень, поступленням крові та повітря у плевральну порожнину, розчавлення селезінки зі значною внутрічеревною кровотечею. Вказані тілесні ушкодження заподіяні тупими предметами, могли утворитись 16 лютого 2016 року в момент дорожньо-транспортної пригоди. Вищевказана травма була небезпечною для життя в момент заподіяння та відноситься до тяжкого тілесного ушкодження.

У судовому засіданні обвинувачений свою вину у скоєнні злочину при вищевикладених обставинах визнав повністю, щиро розкаявся у вчиненому, та пояснив, що все відбувалося саме так, як вказано в обвинувальному акті.

З огляду на професію обвинуваченого на думку суду не варто його позбавляти права керування транспортними засобами.

Таким чином суд ухвалив таке рішення:

Визнати водія  винним за ч. 2 ст. 286 КК України і призначити йому покарання у вигляді ТРЬОХ років позбавлення волі без позбавлення права керування транспортними засобами.

Звільнити  його від відбуття призначеного покарання у виді позбавлення волі за ч. 2 ст. 286 КК України на підставі ст. 86 КК України та п. «В» ст. 1 Закону України „Про амністію у 2016 році” від 22 грудня 2016 року.

Стягнути з водія користь потерпілої моральну шкоду на суму – 100.000 грн.

Стягнути з водія процесуальні витрати в розмірі 6.238 грн. 15 коп.на користь держави.

Речовий доказ автобус марки «БАЗ А079» повернути після набрання вироком чинності водію.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...