У Львові водій не впорався з керуванням та втратив матір

logo
132233_u_lvovi_vodij_ne_vporavsja_z_keruvannjam_.jpeg


15.09.2017, 16:06

ДТП, ул. Ковча, электроопораУ Львові водій врізався у електроопору, внаслідок ДТП загинула його мати. Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Дорожньо-транспортна пригода трапилася 14 травня 2017 року приблизно о 01 год. 10 хв. Обвинувачений віз маму на її прохання дивитись трансляцію Євробачення в центр міста. Рухаючись по вул. Ковча у напрямку вул. Тунельної, автомобіль занесло, і він врізався у бетонний стовп електромереж. Внаслідок ДТП його мама, яка знаходилася на передньому пасажирському сидінні отримала важкі травми, зокрема: масивний розрив – розміщення печінки, розрив селезінки, забій – струс легень, ускладнених крововиливами в черевну та плевральні порожнини, які призвели до її смерті.

В ході досудового слідства і в судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав повністю та пояснив, що на вул. Ковча він на люку різко повернув кермом, оскільки подумав, що там є яма, та внаслідок цього автомобіль стало заносити. Він намагався загальмувати, однак автомобіль занесло спочатку на бордюр, а пізніше – на стовп.

Шевченківський районний суд м. Львова, призначаючи покарання, врахував думку батька обвинуваченого, який вважає, що його не слід позбавляти волі. Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч.2 ст.286 КК України, та призначив покарання у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортними засобами строком на два роки. Проте звільнив від відбування покарання, якщо він протягом одного року і шести місяців не вчинить нового злочину.

Во Львове водитель врезался в электроопору, в результате ДТП погибла его мать. Об этом стало известно из Единого государственного реестра судебных решений. 

Дорожно-транспортное происшествие произошло 14 мая 2017 года примерно в 01 час. 10 мин. Обвиняемый вез маму по ее просьбе смотреть трансляцию Евровидения в центр города. Двигаясь по ул. Ковча в направлении ул. Туннельной, автомобиль занесло, и он врезался в бетонный столб электросетей. В результате ДТП его мама, которая находилась на переднем пассажирском сидень, получила тяжелые травмы, в частности: массивный разрыв – смещение печени, разрыв селезенки, ушиб – сотрясение легких, осложненные кровоизлияниями в брюшную и плевральную полость, которые привели к ее смерти.

В ходе досудебного следствия и в судебном заседании обвиняемый свою вину признал полностью и пояснил, что на ул. Ковча он на люке резко повернул рулем, поскольку подумал, что там есть яма, и в результате этого автомобиль стало заносить. Он пытался затормозить, однако автомобиль занесло сначала на бордюр, а позже – на столб.

Шевченковский районный суд. Львова, назначая наказание, учел мнение отца обвиняемого, который считает, что того не следует лишать свободы. Суд признал мужчину виновным в совершении преступления, предусмотренного ч.2 ст.286 УК Украины, и назначил наказание в виде трех лет лишения свободы с лишением права управлять транспортными средствами сроком на два года. Однако освободил от отбывания наказания, если он в течение одного года и шести месяцев не совершит нового преступления.


Реклама

А поділитися?