У Львові волонтери збирають їжу та одяг для нужденних: як допомогти?

logo
140836_u_lvovi_volonteri_zbirajut_jizhu_ta_odjag.jpeg


У Львові оголосили збір харчів та одягу для безхатьків та нужденних. Про це повідомила одна із координаторів проекту «Нагодуй голодного» Галина Звір, передає кореспондент Львівського порталу.

Волонтери проекту бідкаються, що останнім часо не отримують допомоги для нужденних.

«Останні місяці годування потребуючих відбувається з нашого сімейного бюджету!.. Немає волонтерів, що збирали б харчі в супермаркетах! Та й небайдужих стало на відсотків 90 менше(І багато хто з Вас скаже “ну і закривайте” “навіщо воно вам потрібно”…. Та з середини щось не дозволяє це зробити! А як же ж люди? Пенсіонери? Які чекають тієї середи, щоб повноцінно поїсти перше і друге…. Відібрати собі теплого одягу чи іграшок для дітей…. Як всі вони без нас? І ми розуміємо, що неможливо нагодувати та обігріти весь світ…. Та хіба хоч декілька врятованих душ, які відчувають, що комусь потрібні, не вартують усіх зусиль?», – зазначають організатори благодійної акції.

Відтак волонтери просять допомогти у таких потребах:– КРУПИ– ОВОЧІ– ОЛІЯ– СУПОВІ НАБОРИ– ТУШОНКИ– ЧАЙ І ЦУКОР, СОЛОДОЩІ– ОДНОРАЗОВИЙ ПОСУД

Волонтери зазначають, що на кожне годування готується суп, друге (каша на тушонці чи філе, салат, хліб), чай. Не відмовляться також від одягу.Усі речі та їжу можна приносити:Середа: вул. В.Великого 14а  – біля кінотеатру «Сокіл» – на 13:00 там відбувається годування.Або на вул. Каганця 45  – там у волонтерів є стаціонарний Реабілітаційний центр.

Також можна внести мінімальну пожертву з позначкою “нагодуй голодного” на картку «Привату»:4731 2191 0685 0971Іванов Віталій


А поділитися?