У Львові вперше провели змагання з собачого спорту

logo
33604_u_lvovi_vpershe_proveli_zmagannja_z_sobac.jpeg


У Львові в суботу, 22 жовтня, пройшли національні змагання з собачого спорту – аджиліті. Це перші змагання з аджиліті на західній Україні.

«Це національні змагання, у яких взяли участь спортсмени з усієї України. Всього змагалися 60 собак на п’ятьох різних за складністю трасах», – розповіла ZAXID.NET співорганізаторка змагань, тренерка львівської команди з аджиліті Галина Гончарук.

Усі собаки змагалися у трьох класах залежно від зросту – окремо маленькі, середні та великі собаки. Одну й ту саму трасу спершу проходили маленькі, потім середні і тоді вже великі собаки.

«На цих змаганнях кожна собака могла проходити від однієї до трьох трас. Переможці визначатимуть окремо за категоріями собак (серед малих, середніх та великих) на кожній з п’яти трас. Тобто усього буде 45 призерів», – пояснила Галина Гончарук.

Зазначимо, суть аджиліті полягає у швидкому подоланні собакою перешкод. Кожна собака пробігає трасу разом із людиною. Перемогу отримує собака, яка найшвидше подолає перешкоди і набере найменше штрафних очок.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...