У Львові впровадили безготівкову оплату за користування тролейбусами й трамваями

logo
58384_u_lvovi_vprovadili_bezgotivkovu_oplatu_za.png


Сегодня, в 06:54, ДжеДАІ

У Львові запустили першу систему безготівкової оплати за проїзд в електротранспорті. Тож незабаром заплатити за поїздку в трамваї чи тролейбусі можна буде зі звичайного смартфона.

Така система дасть можливість мобільно, швидко розраховуватись, не буде зловживань з повторним використанням квитків.

загрузка…

Еще одна новость

Сегодня, в 06:54, gazeta

Власники нерозмитнених авто пікетували Київ, блокуючи дороги. Вони вимагали прийняти поправки до Митного кодексу щодо легалізації авто з іноземними номерами і законопроекту №5567. Згідно з ним, законно користуватись нерозмитненими авто можна буде за 300 євро на рік.

Але прийняття такого рішення може призвести до негативних наслідків для країни.

“Це не вигідно державі. Від цього виграє винятково вузька категорія людей – власників таких авто. Легалізація не приносить жодного позитиву ні для бюджету, ні для ринку, ні для людей. Ми спостерігаємо бунт контрабандистів – це ліва схема ухилення від податків. Ті, хто придбали авто з-за кордону, прекрасно знали, що такі авто в Україні не законні, і що необхідно перетинати кордон кожні 5 днів. Зараз вони хочуть легалізуватися, сплативши 300 євро в рік за право користуватися імпортни…

Прочитать новость

И еще это можно почитать

Сегодня, в 06:54, zik

Мережа активно обговорює відчайдушну дівчину, яка кинулася в палаючу машину, щоб дістати з полум’я свою дизайнерську сумочку.

Однак свідки події встигли відтягнути її від небезпеки.

Автомобіль вдалося загасити через кілька хвилин після запису відео. Відразу після того, як пожежа була погашена, жінку забрала швидка.

Ролик зібрав мільйони переглядів.

Прочитать новость

загрузка…

И кое-что еще!

Сегодня, в 06:54, apostrophe

Принятие законопроекта о внесении изменений в Таможенный кодекс Украины, предусматривающий возможность не платить ввозные пошлины на автомобили с иностранными номерами, может привести к еще большей девальвации гривны.

Об этом говорится в материале “Апострофа”.

В случае принятия законопроекта люди начнут покупать еще больше автомобилей за рубежом, а, потому, еще большие суммы в иностранной валюте будут выводиться из страны.

“Сейчас в месяц завозится 5 тыс. легковых и около 2 тыс. коммерческих б/у машин. Причем каждый месяц эта цифра растет. И мы уже видим очередной виток девальвации”, – заявил директор по маркетингу Группы компаний “АИС” Сергей Боровик.

Прочитать новость

‘); if(“undefined”===typeof loaded_blocks_directadvert){loaded_blocks_directadvert=[]; function n(){var e=loaded_blocks_directadvert.shift(); var t=e.adp_id; var r=e.div; var i=document.createElement(“script”); i.type=”text/javascript”; i.async=true; i.charset=”windows-1251″; i.src=”//code.directadvert.ru/show.cgi?async=1&adp=”+t+”&div=”+r+”&t=”+Math.random(); var s=document.getElementsByTagName(“head”)[0]||document.getElementsByTagName(“body”)[0]; s.appendChild(i); var o=setInterval(function(){if(document.getElementById(r).innerHTML&&loaded_blocks_directadvert.length){n(); clearInterval(o)}},50)} setTimeout(n)}loaded_blocks_directadvert.push({adp_id:e,div:t})})(260651)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...