У Львові впроваджують систему сортування сміття

logo
117071_u_lvovi_vprovadzhujut_sistemu_sortuvannja.png


2 серпня, 2017 – 16:22

Фото прес-служби ЛОДА

Курує процес Львівська облдержадміністрація, котра місяць тому перебрала від міста повноваження щодо вивезення й утилізації сміття. Щоправда, на профільній нараді у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації, що відбулася учора,  зазначалося, що сортувальна програма була запущена ще три роки тому, одначе не працювала. Отож від 1 серпня поточного року її запускають удруге. Про це повідомив директор департаменту Назарій Романчук.

За словами урядника, вже опрацьовано усі логістичні схеми, згідно з якими функціонуватиме система сортування. «Перевізники встановили додаткові контейнерні майданчики, – зазначив чиновник. – На сьогодні є 1648 контейнерів для роздільного збору відходів». Хоча наразі не у всіх районах Львова. Обіцяють завезти і встановити «профільні коробки» найближчим часом. Відсортовуватимуться папір, скло і пластик. Уся вторсировина йтиме на переробні підприємства, з якими вже укладено відповідні угоди.

Також департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА звертається до львів’ян з проханням бути свідомими –  ретельно сортувати непотріб, позаяк відновлення системи сортування сміття знизить кількість ТВП, яке зараз продукує Львів, відповідно зменшить навантаження на полігони, що є в області та за її межами. З метою пропаганди сортування сміття навіть обіцяють запустити спеціальну освітню кампанію у садочках та школах і всіляко популяризувати її у ЗМІ.

А ще містян просять бути пильними – у  разі виявлення факту скидання перевізниками твердих побутових відходів з різних контейнерів в одну вантажівку просять повідомляти у департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства ЛОДА (2761794) або телефонувати на гарячу лінію області (112) – порушників каратимуть (розриватимуть з ними угоди).   

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото прес-служби ЛОДА.


Реклама

А поділитися?