У Львові всерйоз задумалися над будівництвом сміттєсортувального комплексу

logo
55330_u_lvovi_vserjoz_zadumalisja_nad_budivnict.jpeg


До кінця січня 2017 року мерія Львова приймає пропозиції щодо розташування полігону твердих побутових відходів та сміттєсортувального комплексу.

Земельна ділянка повинна знаходитись у межах Львівської області та мати площу 25-30 га.

Як зазначають у міській раді, запропонована ділянка після детального опрацювання та огляду може бути придбана за ринковою ціною в органів місцевого самоврядування, юридичних та фізичних осіб. Одна з основних умов права набуття земельної ділянки також передбачає спільне використання існуючих полігонів ТПВ.

Згідно з додатковими умовами, органи місцевого самоврядування, які нададуть у користування земельну ділянку, отримуватимуть додаткове постійне відрахування – 50 гривень за 1 тонну твердих побутових відходів.

У міській раді наголошують, що у разі спільного використання існуючого полігону ТПВ – рекультивація та подальша експлуатація звалища буде здійснюватися за фінансової підтримки Львівської міської ради та відповідно до екологічних стандартів країн Євросоюзу під супроводом європейських фахівців.

За екологічними стандартами країн Євросоюзу експлуатуватиметься і новий полігон ТПВ та сміттєсортувальний комплекс.

Пропозиції щодо земельних ділянок прийматимуться до першого лютого за адресою: 79006, м. Львів, пл. Ринок,1. Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР, тел.: (032) 297-59-14.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...