У Львові вшанували борців за незалежність

logo
57051_u_lvovi_vshanuvali_borciv_za_nezalezhnist.jpeg


Сьогодні, 22 січня, Львівщина, як і вся Україна, відзначає День Соборності.

У Львові цей день розпочався із вшанування борців за незалежність та територіальну цілісність – керівники міста й області разом із представниками громадських організацій та бойовими побратимами в родичами полеглих в АТО поклали квіти до могил воїнів.

Лампадки запалили біля могил Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, учасника АТО, пластуна Віктора Гурняка, біля могил інших загиблих в АТО, також – Держсекретаря військових справ ЗУНР Дмитра Вітовського, коменданта січових стрільців Михайла Галущинського, керівника і засновника «Пласту» Олександра Тисовського, воїна УГА Северина Левицького, Президента Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича і до Меморіалу воїнам Української галицької армії.

Опісля на полі почесних  поховань № 76 Личаківського кладовища відбулась екуменічна панахида за всіма, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.

Сьогодні ж з нагоди Дня Соборності на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку, що на проспекті Свободи, відбулися віче та спільна молитва за Україну.

Тим часом, молодь розпочала акцію “Міст єдності” на пішохідному мості над алеєю в парку “Погулянка”.

Урочистості продовжилися святковою академією “В однім самопочутті нації” у Львівському театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів. Фото прес-служби Львівської облради.


Реклама

А поділитися?