У Львові вшанували тих, хто віддав життя за незалежність України

logo
31416_u_lvovi_vshanuvali_tih_hto_viddav_zhittja.jpeg


Сьогодні, 14 жовтня, у Львові вшанували борців за незалежність України. Урочистості з нагоди Дня захисника України та 74-ї річниці створення УПА відбулися, зокрема, на Личакові.

Зранку у Гарнізонному Храмі Святих Апостолів Петра і Павла відбувся молебень до Пресвятої Богородиці за Україну та її захисників, інформує прес-служба Львівської міськради.

Відтак представники місцевої влади разом із військовими та громадою міста поклали квіти до Меморіалу невідомому вояку УПА, поклали квіти та запалили лампадки на могилах борців за незалежність України на полі почесних поховань № 67 та на могилах на сході України бійців АТО на полі почесних поховань № 76 Личаківського кладовища.

Усі фото Мирослава Пархомика / ZAXID.NET

«Сьогодні, 14 жовтня, ми, окрім свята Покрови, для наших захисників, для України маємо ще одну дуже важливу річ. Ми починаємо творити і відтворювати, і нагадувати власну історію, історію успіху і історію героїчну, історію, яка твориться завдяки захисникам і героям, які сьогодні є на сході України, завдяки тим, хто відстоював історію України протягом довгих років», – зазначив заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко.

Окрім того, священнослужителі відправили на Личаківському кладовищі панахиду за всіма, хто віддав життя у боротьбі за незалежність України.


Реклама

А поділитися?