У Львові встановили 6-метровий пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу

logo
36090_u_lvovi_vstanovili_6_metrovij_pam_jatnik_.jpeg


У сквері біля Львівського цирку, що на вулиці Городоцькій, з’явився бронзовий пам’ятник українському поетові та літературознавцю Богдану-Ігорю Антоничу. Його висота – понад шість метрів. Робота над ним тривала майже три місяці.

Про це з місця події повідомляє кореспондент 032.ua.

Пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу складається з бронзової композиції – хлопця, дерев, птахів, оленя – та кам’яного п’єдесталу. Загалом його висота становить більше шести метрів. Проект пам’ятника належить авторському колективу, зокрема архітекторам Денису Белюху, Олександрі Лібич та Олександру Матушкову, а також скульптору Володимиру Одрехівському.

unnamed

“Композиція присвячена творчості поета Богдана-Ігоря Антонича. Ми її асоціюємо з поезією “Привітання життя”, – додають автори пам’ятника.

Із міського бюджету на будівництво пам’ятника й постаменту, оновлення мощення та проведення благоустрою виділено близько двох мільйонів гривень.

“Ремонтні роботи біля пам’ятника незавершені. Підрядник ще працює”, – зазначили у прес-службі Львівської міської ради з посиланням на Галицьку районну адміністрацію.

Пам’ятник Богдану-Ігорю Антоничу відкриють наступного тижня. Коли саме, поки що не відомо.  

unnamed (1)unnamed (3)unnamed (4)unnamed (5)unnamed (6)unnamed (7)

А поділитися?Вам має сподобатись...