У Львові встановили тренажери для собак просто неба. Фото

logo
u_lvovi_vstanovili_trenazheri_dlja_sobak_prosto_neba_foto.jpg


На території тренувально-вигульного майданчика для собак в парку ім. Івана Франка у Львові встановили тренажери для активних занять собак. Відкриття Першого в Україні подібного собачого майданчика відбулося 10 липня.
Фото: Evgeny Kraws

Фото: Evgeny Kraws

У Львові відкрили безкоштовні тренажери для собачого фітнесу – аджиліті.

Це вид спорту, що зародився у Великобританії. Людина скеровує собаку через смугу спеціальних перешкод (тунелі, гірки, труби, стійки для слалому тощо), а тварина має подолати їх якомога швидше і точніше. Таким чином, аджиліті розвиває у чотирилапих вправність, сприяє підтримці гарної фізичної форми, передає прес-служба міської ради.

Крім того, на території майданчика діятиме унікальний ресторан для собак від ТМ «CLUB 4 PAWS», встановлені станції для прибирання за собаками та лавочки для господарів.

Перший майданчик для вигулу собак у Львові облаштований на території парку ім. І. Франка біля готелю «Дністер». Він займає площу 4 тис. кв м та розділений на дві секції: для великих і маленьких порід собак. Територія огороджена парканом і оснащена спеціальною системою входу, аби чотирилапі випадково не вибігли за територію майданчика. Вхід для всіх власників собак є вільним, а користуватись майданчиком можна буде в будь-який час.

 

Фото: Evgeny Kraws


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...