У Львові втретє проведуть «Єврейські дні у Ратуші»

logo
107118_u_lvovi_vtrete_provedut_evrejski_dni_u_ra.jpeg


У липні у Львові втретє пройдуть «Єврейські дні у Ратуші», в рамках програми проведуть лекції та дискусії про сучасні історичні музеї Східної Європи. Усі заходи проведуть з 11 до 27 липня 2017 року у ресторані «Ратуша» (пл. Ринок, 1). Про це інформує прес-служба Центру міської історії.

«Музейний бум ХХI століття – так експерти називають процеси, які зараз відбуваються в музейній індустрії світу. Якими є музеї сьогодні? Що означає музейний бум? Як сучасні музеї працюють з минулим? І який вплив вони мають на формування наших уявлень про себе, про наше минуле, сьогодення та майбутнє? На ці та інші питання спробують відповісти учасники публічної програми «Єврейських днів у Ратуші», – йдеться у повідомленні Центру міської історії.

Публічна програма розпочнеться дискусією з директорами найбільших єврейських музеїв Східної Європи. На власному досвіді реалізації музейних проектів в Росії, Польщі та України, експерти будуть обговорювати тенденції і можливості єврейських музеїв, їхні переваги та обмеження в репрезентації єврейської спадщини в сучасних контекстах східноєвропейських суспільств.

Дискусія відбудеться у вівторок, 11 липня. Початок – о 19:00.

Детальну програму «Єврейських днів у Ратуші» можна знайти на сторінці організаторів у Facebook.

Лекції та дискусії відбуватимуться українською та англійською мовами з синхронним перекладом, вхід на усі заходи безкоштовний.


Реклама

А поділитися?