У Львові з балкону багатоповерхівки впала жінка

logo
140148_u_lvovi_z_balkonu_bagatopoverhivki_vpala_.jpeg


Новини, 09.10.2017

09.10.2017, 12:27

балкон, упалаУ Львові з балкону сьомого поверху впала жінка. З тяжкими травмами вона була госпіталізована в одну із львівських лікарень. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Шевченківський відділ поліції 8 жовтня надійшло повідомлення від медиків про те, що з вулиці Масарика у травмпункт доставлена 49-річна жителька міста Долина Івано-Франківської області. Лікарі діагностували у неї політравму та відкриті переломи обох ніг. Потерпілу госпіталізовано у реанімаційне відділення.

Працівники поліції з’ясували, що тілесні ушкодження жінка отримала в результаті падіння з балкону з висоти сьомого поверху. Встановлюються обставини події, за даним фактом проводиться перевірка.

Во Львове с балкона седьмого этажа упала женщина. С тяжелыми травмами она была госпитализирована в одну из львовских больниц. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Шевченковский отдел полиции 8 октября поступило сообщение от медиков о том, что с улицы Масарика в травмпункт доставлена 49-летняя жительница города Долина Ивано-Франковской области. Врачи диагностировали у нее политравму и открытые переломы обеих ног. Пострадавшая госпитализирована в реанимационное отделение.

Работники полиции выяснили, что телесные повреждения женщина получила в результате падения с балкона с высоты седьмого этажа. Устанавливаются обстоятельства произошедшего, по данному факту проводится проверка.

Соцсети

Погода


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...