У Львові з’ясують як ІТ впливає на розвиток міста

logo
107140_u_lvovi_z_jasujut_jak_it_vplivae_na_rozvi.jpeg


Lviv IT Cluster спільно з соціологічною агенцією ФАМА розпочали роботу над соціологічним дослідженням IT Research 2017, яке має на меті показати економічний плив ІТ-галузі на інші сфери життя міста. До участі у цьогорічному дослідженні можуть долучитись усі львівські ІТ-компанії. Про це інформує прес-служба Lviv IT Cluster.

«Дослідження IT Research має з’ясувати зв’язок та економічний вплив ІТ-сфери на інші галузі, зокрема які доходи отримують інші сфери від діяльності ІТ-компаній у Львові, наприклад, галузь нерухомості та медичного страхування тощо. У дослідженні також звернуть увагу і на витрати ІТ-компаній та окремо ІТ-спеціалістів – інвестиції, покупки, нерухомість, відпочинок, транспорт та інші, аби зрозуміти на що працівники ІТ-сфери витрачають найбільше коштів», – йдеться у повідомленні Lviv IT Cluster.

Окрім того, дослідження ІТ Research дасть можливість оновити інформацію про кількість ІТ-компаній у місті та кількість працівників ІТ-галузі, адже відомо що їхня кількість постійно зростає. Нагадаємо, згідно з попереднім дослідженням IT Research за 2015 рік, у Львові працювало 15 тис. ІТ-працівників та діяло 192 ІТ-компанії. За неофіційними даними сьогодні у Львові налічують 20 тис., які працюють у ІТ сфері та більш як 250 ІТ-компаній.

«IT Research дасть Львівському Кластеру бачення того, куди нам потрібно рухатись далі і в якому напрямку працювати. Ми неодноразово говорили про те, що одне робоче місце в ІТ створює довкола себе іще 4 робочих місця. IT Research дасть нагоду у цьому перокнатись за допомогою статистичних даних. Ми матимемо чітку картину того, як виглядає ІТ-індустрія Львова на сьогодні і як впливає на життя міста та його жителів» – розповідає Степан Веселовський, СЕО Lviv IT Cluster.

Усіх охочі можуть долучитись до дослідження, заповнивши коротку форму.

Результати дослідження IT Research 2017, Lviv IT Cluster презентує під час найбільшої технологічної конференції IT Arena, яка відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня.

Нагадаємо, що таке дослідження уже проводили у 2016 році.

А поділитися?