У Львові з’являться ще кілька новобудов і паркінг

logo
80554_u_lvovi_z_javljatsja_we_kilka_novobudov_i.jpeg


Сьогодні, 7-го квітня, виконавчий комітет затвердив містобудівні умови та обмеження забудови земельних ділянок, а також детальні плани територій.ФОТО: PROJETO-A.COM

ФОТО: PROJETO-A.COM

Зокрема, затверджено містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки:

– на реконструкцію Львівським навчально-виховним комплексом школою-дитячим садком «Провесінь» з добудовою на вул. Тракт Глинянський, 151-Б.

– на будівництво ТзОВ «Завод № 3» багатоповерхового житлового будинку з вбудованим підземним паркінгом та приміщеннями громадського призначення на вул. Стрийській, 86.

– на будівництво ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» комплексу житлових будинків «Північний пагорб» з приміщеннями громадського призначення та паркінгом відкритого типу на вул. Малоголосківській (будинки П3, П4 згідно з генпланом).

– на реконструкцію ТзОВ «Стакар Девелопмент» з надбудовою 8-го корпусу під «Видавництво Старого Лева» на вул. Старознесенській, 24-26.

Також ухвалили рішення:

– Про розроблення детального плану території у районі вул. Січових Стрільців, вул. Університетської, вул. Листопадового Чину.

– Про затвердження детального плану території, обмеженої вул. Науковою, вул. Стрийською, вул. Трускавецькою, вул. Академіка Підстригача.

– Про затвердження внесення змін до детального плану території району «Збоїща» у межах громадського центру на вул. Пилипа Орлика – вул. І. Миколайчука.

– Про затвердження внесення змін до детального плану території у районі вул. Стрийської – кільцевої дороги – проектованої вул. Вернадського.


Реклама

А поділитися?