У Львові з лікарень виписали майже всіх постраждалих від отруєння копченою рибою

logo
140504_u_lvovi_z_likaren_vipisali_majzhe_vsih_po.jpeg


У Львові з лікарень виписали майже всіх постраждалих від отруєння копченою рибою

На лікуванні у Львівській обласній клінічній лікарні залишається один постраждалий від отруєння копченою рибою наприкінці вересня, повідомляє департамент з питань надзвичайних ситуацій Львівської обладміністрації у вівторок.

За даними департаменту, протягом останніх днів з лікарень виписали 64 людини, з них 6 дітей. Загальна кількість постраждалих унаслідок отруєння становила 71 особу, з них 7 дітей, госпіталізовано було 65 осіб, з них 6 дітей. Вони лікувалися переважно у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні, крім того, три людини пройшли курс лікування в Пустомитівській центральній районній лікарні та один – у Львівській обласній клінічній лікарні.

Як повідомлялося, причиною масового отруєння у Львові стала неякісна копчена риба, яку продавали на Привокзальному ринку – в ній виявили сальмонелу. Перші постраждалі з гострою кишковою інфекцією були госпіталізовані 23 вересня.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.325 Кримінального кодексу України (порушення правил боротьби з інфекційними захворюваннями і масовим отруєнням). Продавця риби за рішенням суду взяли під цілодобовий домашній арешт.


Реклама

А поділитися?