У Львові за 8 мільйонів гривень відремонтують частину вулиці Зеленої

logo
113299_u_lvovi_za_8_miljoniv_griven_vidremontuju.jpeg


Найближчим часом у Львові на ремонт планують закрити частину вулиці Зеленої до вул.Пасічної.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.

Так, за словами директора “Львівавтодору” Олега Берези, ремонт виконуватиме підрядна компанія «Альтіс-Спецбуд”, а вартість робіт становитиме орієнтовно 8 мільйонів гривень.

“Оскільки цей квартал активно розбудовується, то є потреба, щоб була добра дорога. Також ремонт цієї дороги буде одним із способів розвантажити вул. Зелену. Ми зменшимо потік машин і, тим самим, створимо комфорт для мешканців у районі”, – сказав Береза.

Нагадаємо, з березня цього року у Львові триває масштабний ремонт вулиці Личаківської. Ремонтні роботи відбуваються у три етапи. Перший етап – це роботи на перехресті вул. Личаківської з вул. Мечнікова, щоб трамвай № 7 курсував за своїм маршрутом. Другий етап – роботи на ділянці до вул. Б. Котика. І третій етап – від вул. Б. Котика до вул. Пасічної. До слова, перехрестя вул.Лиаківської – Мечникова планують відкрити для проїзду після 25-го липня. Загалом ремонт вулиці личаківської триватиме до кінця 2017 року. 

Додамо також, що у серпні у Львові планують закрити на ремонт вулицю Замарстинівську на ділянці від вул.Гайдамацької до вул.Липинського. 


Реклама

А поділитися?