У Львові за ніч патрульні склали 12 протоколів на нетверезих водіїв

logo
114396_u_lvovi_za_nich_patrulni_sklali_12_protok.jpeg


В ніч з понеділка на вівторок, патрульна поліція Львова зупинила 12 водіїв, які перебували в стані сп’яніння, повідомляє її прес-служба. З них четверо водіїв мали ознаки наркотичного сп’яніння.

Зокрема, один випадок трапився на вулиці Сихівській, де інспектори зупинили Mercedes-Benz ML500, який перебував у розшуку за ДТП. Водій заперечив причетність до аварії, але не мав при собі документів. Їх раніше вилучили за підозрою у керуванні автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, проте суд не притягнув водія до відповідальності. Перевірка на стан сп’яніння показала 0.42 проміле.

Водія мопеда зупинили через відсутність шолома. Чоловік поводив себе агресивно, документів не пред’явив, а також мав очевидні ознаки алкогольного сп’яніння. Результат перевірки на приладі Drager – 2.40 проміле.

Ще чотири водії мали явні ознаки наркотичного сп’яніння. Вони відмовилися від проходження перевірки, на них склали протоколи за керування в нетверезому стані.

Поліція нагадує, що за керування транспортними засобами в стані алкогольного сп’яніння передбачено штраф 10 200 гривень та позбавлення права керування строком на 1 рік. У випадку повторного порушення протягом року – 20 400 гривень та позбавлення права керування строком на 3 роки.


Реклама

А поділитися?