У Львові загубилася дитина (фото)

logo
115872_u_lvovi_zagubilasja_ditina_foto.jpeg


29.07.2017, 16:51

мальчик, потерялся, Львов, Краковский рынок, фотоРозшукується 9-річний хлопчик, який загубився у Львові поблизу Краківського ринку. Про це повідомляє “Варта 1”. 

29 липня у Львові на вул. Шпитальній, поблизу Краківського ринку загубився хлопчик, 2008 року народження. Хлопець з с. Вовдури, Бродівського району.

Прикмети: худорлявої тілобудови, волосся світле, одягнутий в спортивний костюм білого кольору, кепку білого кольору, сандалі коричневого кольору.

Правоохоронні органи звертаються до мешканців прилеглих вулиць: якщо хтось помітив хлопчика і знає його місце перебування, телефонуйте на лінію 102.

Разыскивается 9-летний мальчик, который потерялся во Львове вблизи Краковского рынка. Об этом сообщает “Варта 1”. 

29 июля во Львове на ул. Госпитальной, возле Краковского рынка потерялся мальчик, 2008 года рождения. Мальчик из с. Вовдуры, Бродовского района.

Приметы: худощавого телосложения, волосы светлые, одет в спортивный костюм белого цвета, кепку белого цвета, сандалии коричневого цвета.

Правоохранительные органы обращаются к жителям прилегающих улиц: если кто-то заметил мальчика и знает его местонахождение, звоните на линию 102.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...