У Львові заявили, що обласна влада не встигне очистити місто від сміття до 5-го липня

logo
107368_u_lvovi_zajavili_wo_oblasna_vlada_ne_vsti.jpeg


Місто Лева не очистять від сміття до 5-го липня, як передбачалося рішенням Державної комісії з питань надзвичайних ситуацій.

Про це сьогодні, 4-го липня, під час брифінгу із журналістами розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак.

Так, за його словами після того, як сміття зі Львова почала вивозити обласна рада, ситуація значно покращилась. Впродовж останньої доби, з міста перевізники вивезли 729 тонн відходів. Втім, на думку Бабака, обласна влада все одно не встигне очистити Львів від сміття до 5-го липня.

“Маленькими темпами ми зменшуємо кількість сміття у Львові, але цього недостатньо. Враховуючи термін, який комісія з НС поставила щодо вивезення сміття зі Львова – до 5 липня. Такими темпами це не можна зробити. Потрібні більші ліміти”, – сказав Сергій Богданович.

Нагадаємо, що 29 червня депутати Львівської міськради підтримали ухвалу щодо передачі повноважень управління ТПВ обласній державній адміністрації.

Згідно з ухвалою місто передає обласній адміністрації повноваження на вивезення та захоронення ТПВ з території Львова на 2 роки (до 30 червня 2019 року).

Також  місто погоджується сплачувати за це обласній адміністрації наступні кошти – 150 млн грн у 2017 році, 300 млн грн у 2018 році і 150 млн грн у 2019 році.

А поділитися?