У Львові запрацювала електронна черга для запису на отримання ID-паспортів

logo
57623_u_lvovi_zapracjuvala_elektronna_cherga_dl.jpeg


Відсьогодні львів’яни можуть записатися на зручний час для оформлення закордонного паспорта та паспорта-картки онлайн.
фото: ukurier.gov.ua

фото: ukurier.gov.ua

Електронна черга в обслуговуванні громадян введена в Державній міграційній службі України в 2016 році. Користуючись цією нагодою, можна записатися на зручний час для отримання послуги з оформлення паспорта-картки або закордонного паспорта. Крім попереднього запису на сайті Державної міграційної служби України та в терміналах в підрозділах ГМС, громадяни можуть записатися в поточну чергу «сьогодні на сьогодні».

Для того, аби записатися у до онлайн-черги потрібно заповнити форму, дотримуючись підказок.

Після постановки в чергу надійде SMS повідомлення, у якому буде номер черги та час прийому. Номер кабінету (вікна) з’явиться на електронному табло у підрозділі в час прийому.

Як записатися?

Для отримання послуги у вибраний час необхідно мати при собі всі документи, включаючи квитанції про оплату встановлених законодавством платежів. Оплатити послуги можна у будь-якому банку або безпосередньо у підрозділі ДМС, але для цього необхідно прибути за 15-20 хвилин до обраного часу та звернутися до оператора терміналу оплати.

Зазначимо, що система електронної черги не допускає запізнення. Якщо людина пропустила свою дату, то запис не переноситься, а анулюється системою.

Як прокоментували Tvoemisto.tv у прес-службі Державної міграційної служби України, видача закордонних паспортів доступна для львів’ян у всіх районних відділах ДМС, а обладнання для виготовлення паспорта громадянина України у формі ID доступне у відділах Сихівського та Франківського районів міста.

Додамо, послуга з оформлення паспорта громадянина України у формі картки надається виключно за місцем проживання і на сьогодні доступна лише для громадян, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше, а також особам, які змінили прізвище, втратили паспорт, або звертаються для вклеювання фотокартки по досягненню 25- та 45-ти річного віку.

Нещодавно львів’яни отримали можливість оформлювати ID-паспорти в ЦНАПах. Як розповіла Tvoemisto.tv директор  департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентина Бартошик, усі охочі також можуть скористатися попереднім записом на прийом до адміністратора Центру надання адміністративних послуг на сайті.

Опублікувала Наталія Середюк

 


Реклама

А поділитися?