У Львові запровадили оплату за паркування через смартфон

logo
109718_u_lvovi_zaprovadili_oplatu_za_parkuvannja.jpeg


На всіх платних паркінгах у Львові запровадили оплату за паркування за допомогою смартфону та додатку Privat24. Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі ЛКП «Львівавтодор».

«Вперше в Україні, у Львові з’явилась можливість оплатити паркування автомобіля смартфоном через Privat24. Як повідомили в «ПриватБанку», що розробив принципово новий сервіс для українських міст, відтепер кожен львів’янин зможе оплачувати парковку за допомогою мобільного банку, що безпечніше, зручніше та швидше за готівку», – мовиться в повідомленні.

Клієнти «ПриватБанку» мають можливість оплатити через Privat24 парковку на всіх паркувальних майданчиках «Львівавтодору». Для цього потрібно знайти в месенджері Privat24 розділ «Парковка», визначити геолокацію, зазначити номер автомобіля та обрати термін паркування. Після визначення платіжної картки, з якої буде проведено оплату, залишається отримати підтвердження оплати.

Вартість паркування при оплаті за допомогою смартфону буде такою самою, як і при оплаті через паркомати: 8 грн/год. на закритих паркінгах на вул. Валовій і Театральній, 6 грн/год. у першій паркувальній зоні в центрі міста, 2 грн/год. у другій паркувальній зоні.

Нагадаємо, у Львові запровадили оплату за загальні та пільгові квитки у всьому електротранспорті за допомогою смартфонів, QR-кодів та додатку Privat24.


Реклама

А поділитися?