У Львові засудили лікарку, що за чотири тисячі видавала довідки про інвалідність

logo
100728_u_lvovi_zasudili_likarku_wo_za_chotiri_ti.jpeg


INVAK.INFO — информационное агентство — портал инвалидов

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации инвалидов, база данных нормативных документов.

Спонсоры

Компания ВОЛЯ

Контакты

Погода

влажн.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-каналы

16.06.2017
У Львові засудили лікарку, що за чотири тисячі видавала довідки про інвалідність ЛЬВІВ ЛІКАР ПОКАРАННЯ ХАБАР ІНВАЛІДНІСТЬ

У Львові суд оштрафував на 25 тисяч гривень лікаря за вимагання хабара. Про це йдеться у вироку Шевченківського районного суду Львова від 29 травня, передає кореспондент Львівського порталу.

Так, обіймаючи посаду голови комісії, лікаря-терапевта Шевченківської міжрайонної МСЕК КЗ ЛОР «Львівський обласний Центр медико-соціальної експертизи», 28 лютого цього року висловила незаконне прохання про необхідність надання їй неправомірної вигоди.

«Та 02.03.2017р., перебуваючи у приміщенні кабінету №109, що знаходиться на 4 поверсі адміністративної будівлі першого поліклінічного відділення першої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева за адресою: м. Львів, вул. Лемківська, 28, отримала неправомірну вигоду в розмірі 4000 гривень за прийняття позитивного рішення нею, як головою МСЕК, під час прийняття комісією рішення за результатами проходження відповідної процедури щодо встановлення інвалідності, сприяння в межах наданих їй повноважень керівника у позитивному голосуванні членами Шевченківської міжрайонної МСЕК КЗ ЛОР «ЛОЦМСЕ» щодо встановлення інвалідності цій особі строком на два роки, видачу медичної довідки МСЕК та подальше скерування виписки з акту огляду МСЕК до органу уповноваженого на виплату пенсії (державної соціальної допомоги)», – йдеться у вироку суду.

Своєю чергою Шевченківьский суд виніс вирок лікарці-хабарниці:

«Визнати винуватою у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України, та призначити покарання у виді штрафу розміром 1500 неоподаткованих мінімумів доходів (25,5 тис. грн– ред.) громадян з позбавленням права обіймати керівні посади у медичних закладах державної та комунальної власності строком 2 роки».

Львівський портал

Популярные новости

Социальные сети

Фейсбук
INVAK.INFO - проект Благотворительного фонд развития компьютерных и информационных технологий для инвалидов "АИК"

Поиск по сайту:

Архив новостей

Июнь 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
« Май
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Рассылка новостей

Просьба

Последние новости


Реклама

А поділитися?