У Львові затримали юних церковних злодіїв

logo
64180_u_lvovi_zatrimali_junih_cerkovnih_zlodiji.jpeg


Сергій Білий, 16.02.2017, 17:01

Кража, юноши, ворыПатрульні поліцейські Львова затримали трьох підлітків, які на Митній площі вкрали мідні листи для накриття храму.

Так, близько 01.00 правоохоронці отримали повідомлення про крадіжку майна з церкви, розташованої на пл. Митній.

Прибувши на місце події, патрульні виявили відчинені двері в одне з приміщень, де помітили невідомих, які ховалися в туалеті.

В цей час інший екіпаж патрульної поліції затримав ще одного співучасника. “Як з’ясувалося, він стояв неподалік, щоб попередити своїх спільників в разі небезпеки. Хлопці, за попередньою інформацією, крали мідні пластини. Один з них поранив руку. Справу передали слідчим Личаківського відділу поліції”, – розповіли в прес-службі патрульної поліції Львова.

Патрульные полицейские Львова задержали трех подростков, которые на Мытной площади украли медные листы для накрытия храма.

Так, около 01.00 правоохранители получили сообщение о краже имущества из церкви, расположенной на пл. Мытной.

Прибыв на место происшествия, патрульные обнаружили открытую дверь в одно из помещений, где заметили неизвестных, прятавшихся в туалете.

В это время другой экипаж патрульной полиции задержал еще одного соучастника. “Как выяснилось, он стоял неподалеку, чтобы предупредить своих сообщников в случае опасности. Парни, по предварительной информации, крали медные пластины. Один из них ранил руку. Дело передали следователям Лычаковского отдела полиции”, – рассказали в пресс-службе патрульной полиции Львова.


Реклама

А поділитися?