У Львові завершився навчальний курс з підготовки військових правоохоронців

logo
116284_u_lvovi_zavershivsja_navchalnij_kurs_z_pi.jpeg


У Львові завершився навчальний курс з підготовки військових правоохоронців

На базі Навчального центру Військової служби правопорядку у Львові завершився другий навчальний курс з підготовки військових правоохоронців за напрямком «Охорона VIP осіб». Про це пише Урядовий портал.

Упродовж 4 тижнів під керівництвом інструкторів Військової поліції Литовської Республіки понад 10 військовослужбовців структурних підрозділів ВСП вдосконалювали теоретичні та практичні навички з питань охорони особливо важливих посадових осіб та їхнього фізичного захисту, попередження загроз життю та здоров’ю осіб, що супроводжуються.

Крім того, особовий склад навчальної групи пройшов тренування з виконання вправ стрільб, тактичної медицини, інженерної та спеціальної підготовки. Заняття були організовані на високому рівні та вирізнялися високою інтенсивністю.

Під час практичних заходів, які відбувалися на базі навчальних місць Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України, українські учасники курсу ділилися із колегами досвідом, набутим під час виконання завдань в районі проведення антитерористичної операції, а литовські інструктори, у свою чергу, навчали діяти за стандартами НАТО.

За словами керівника групи литовських інструкторів, подібні заходи корисні як для військових правоохоронців ЗС України, так і для литовських військовослужбовців військової поліції. Під час проведення подібних заходів відбувається обмін досвідом, напрацьовуються питання взаємодії, які можуть стати в нагоді, якщо у майбутньому доведеться спільного виконувати завдання.

А поділитися?Вам має сподобатись...