У Львові завершують встановлення першого шумозахисного екрану

logo
35059_u_lvovi_zavershujut_vstanovlennja_pershog.jpeg


Монтаж полікарбонатної захисної стіни на вулиці Липинського, 14-16 планують завершити до кінця місяця. Звукоізоляцію забезпечать дитячому садочку та школі-гімназії «Відродження».
фото: photofact.in.ua, klymenko.data-tec.net, photo-lviv.in.ua

фото: photofact.in.ua, klymenko.data-tec.net, photo-lviv.in.ua

Про це у коментарі для Tvoemisto.tv повідомив начальник міського управління екології Андрій Галушка.

За його словами, на сьогодні підрядник ТЗОВ «На Голоско» закінчує встановлення полікарбонатного екрану висотою 3,5 метри й довжиною до 160 м. «Також у межах проекту планують допрацювати озелення території, щоб створити суцільний естетичний і природозахисний комплекс» – зауважив Андрій Галушка.

Нагадаємо, рішення ЛМР про виділення коштів на встановлення шумозахисного екрану було прийнято ще в квітні 2015 року. Його потребують два навчальні заклади для дітей, у приміщеннях яких рівень шуму, спричиненого автодорогою, перевищує встановлені санітарними вимогами норми. Як пояснив Андрій Галушка, затримка у втіленні проекту відбулася через необхідність пройти через усі бюрократичні процеси – від замовлення відділу освіти Шевченківської райадміністрації до отримання відповідної документації безпосередньо управлінням екології. Роботу над проектом тут розпочали в вересні минулого року.

Однак коли підрядник проводив земляні роботи з укладення фундаменту, втрутилася група мешканців району, на чию думку встановлення екрану призвело би до втрати дитячого майданчика школи «Відродження». У результаті переговорів прийняли рішення змінити параметри шумозахисної стіни, залишивши ділянку майданчика не ізольованою.

Як зауважив Андрій Галушка, зараз міське управління управління звернулося до прокуратури щодо використання земельної ділянки, що належить місту, не за цільовим призначенням. Оскільки територію того ж майданчика зараз займають МАФ-и забудовника, що проводить будівництво житлового будинку поруч.

Опублікувала Людмила Рубцова


Реклама

А поділитися?