У Львові збільшують кількість станцій міського велопрокату

logo
106756_u_lvovi_zbilshujut_kilkist_stancij_miskog.jpeg


Відтепер, охочим пересуватись місто на ровері доступно 18 станцій велопрокату, повідомляє Zaxid.net.

Фото: Tagesspiegel

До існуючих раніше семи станцій додали ще 11. Після того, як велопрокатні станції розмістили за межами центру, охочих скористатися ними стало більше.

На сьогодні, в застосунку компанії «NextBike Україна» зареєстровано близько 7000 користувачів. Для оренди ровера необхідно спочатку зареєструватися, після чого відкрити додаток і зісканувати QR-код та обрати команду «орендувати велосипед».

Система велопрокату орієнтована на три категорії: байк можна взяти в оренду на день – сплативши при цьому 50 гривень за перші 30 хвилин та повторно 50 гривень за кожну годину після, придбати місячний абонемент, вартість якого становить 250 гривень (проте за поїздку тривалістю більш ніж 90 хвилин, теж треба платити по 50 гривень за кожну наступну годину) або сезонний (31 березня – 31 жовтня), ціна на нього варіюється від 800 до 1000 гривень.

Раніше NextBike планувала відкрити мережу велопрокатів у Львові. В розпорядженні німецької компанії 20,000 велосипедів у 14 країнах світу, в тому числі в США, Об’єднаному Королівстві, Німеччині, Польщі, Швейцарії та Латвії.


Реклама

А поділитися?