У Львові змінили рух громадського транспорту. Схеми

logo
35312_u_lvovi_zminili_ruh_gromadskogo_transport.jpeg


Сьогодні, 29 жовтня, автобуси № 44, 45 та 51 змінять схеми руху у зв’язку з відкриттям «Вікторія Гарденс»: маршрутки заїжджатимуть до нового торгового центру. Також під час поминальних днів 30 жовтня-1 листопада, до Сихівського та Голосківського кладовищ їхатиме більше громадського транспорту.
фото: victoriagardens.com.ua

фото: victoriagardens.com.ua

За словами Віктора Щира, начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР, з моменту відкриття ТРЦ «Вікторія Гарденс» схеми руху автобусів зміняться таким чином:

– маршрутки № 44 та № 51 матимуть кінцеву зупинку не на перехресті вул. Симоненка-Наукова, а біля торгового центру;

– автобус № 45, що раніше повертав на вул. Пулюя, буде доїжджати до торгового центру, зупинятись біля нього й далі їхати на вул. Пулюя. Також його кінцевою зупинкою в центрі буде не пл. Петрушевича, а пл. Галицька.

Повні схеми руху маршруток можна подивитись тут.

Нагадаємо, сьогодні орієнтовно о 11:30 відкривається сучасний торгово-розважальний центр – “Victoria Gardens”. Комплекс розташований у Франківському районі Львова за адресою: вулиця Кульпарківська, 226 А. Серед цікавинок програми відкриття: концерт переможниці конкурсу “Євробачення 2016” Джамали, дефіле маленьких собачок, а також ряд заходів для дітей. Повну програму можна переглянути тут.

Крім того, у поминальні дні 30 жовтня-1 листопада, до міських кладовищ їхатиме більше громадського транспорту, тож львів’янам буде простіше дістатися потрібного місця.

До Сихівського кладовища курсуватимуть автобуси маршруту №38, а також чотири тролейбуси маршруту №11. До Голосківського кладовища прямуватимуть маршрутки  №55, кількість яких збільшиться до 4 автобусів.

Опублікувала Людмила Рубцова

А поділитися?Вам має сподобатись...