У Львові знімали тізер фільму «Адвокат з Личаківської»

logo
79538_u_lvovi_znimali_tizer_filmu_advokat_z_lic.jpeg


4 квітня у Львові відбулися зйомки тізера повнометражного ігрового фільму «Адвокат з Личаківської» українського та грузинського режисера Зази Буадзе. Стрічка стане екранізацією однойменного роману українського письменника Андрія Кокотюхи. Зйомки відбувалися на вулиці Глібова, Каліча Гора та Соломії Крушельницької, повідомляє Львівська кінокомісія.

Події роману відбуваються на початку ХХ століття. Це історія про молодого киянина Клима Кошового, який дивом вирвався з тюрми й тікає від переслідувань царської влади до Львова. Але й тут його заарештовує поліція — біля трупа відомого адвоката Євгена Сойки. Покійний мав у місті сумнівних друзів та могутніх ворогів.

Самогубство — чи вбивство? Пошуки істини водять Кошового темними лабіринтами львівських вулиць. На шляху — зухвалі батяри, міські кримінальні королі та російські терористи-бомбісти. А ще поліцейський комісар Марек Віхура, в якого Клим постійно плутається під ногами. Правда приголомшить Кошового та його нового відданого друга Йозефа Шацького. Й назавжди змінить долю загадкової та впливової красуні Магди Богданович…

Заза Буадзе – грузинський та український кінорежисер, сценарист. Він є постановником фільму «Червоний», також знятого за романом Андрія Кокотюхи. Головну роль у «Червоному» зіграв львівський актор театру імені Леся Курбаса Микола Береза.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...