У Львові знову проблеми із вивезенням сміття

logo
79272_u_lvovi_znovu_problemi_iz_vivezennjam_smi.jpeg


На вулицях Львова сміттєві контейнери знову переповнені.

За словами директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Сергія Бабака, сьогодні у Львові сміття не вивезено з 539 контейнерних майданчиків. Це 43% від загальної кількості. «Це черговий рекорд по перенавантаженню. Коли нам одноразово допомогли вивести сміття, ми його вивезли в тих лімітах, які нам допомогла отримати обласна адміністрація. Та сміття далі продовжує накопичуватися. Місту потрібні довготривалі договори», – розповів Сергій Бабак.

Як зазначив міський голова Андрій Садовий, він звернувся до обласної комісії з надзвичайних ситуацій, щоб вони знову прийняли відповідне рішення для системного вивезення ТПВ.

Нагадаємо, 21-го березня Обласна комісія з надзвичайних ситуацій ухвалила  рішення щодо вивезення упродовж 5-7-ми днів твердих побутових відходів зі Львова.

Додамо, у зв’язку з критичною ситуацією із вивезенням відходів зі Львова, медіа-хаб «Твоє місто» організовує публічні незалежні дебати. Щоб роз’яснити ситуацію громаді, до участі запрошено міського голову Львова Андрія Садового, голову Львівської облдержадміністрації Олега Синютку, голову Львівської обласної ради Олександра Ганущина, прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, інших посадових осіб міста і області, депутатів Львівської міської та обласної рад, перевізників, незалежних експертів, громадські організації.

«Твоє Місто» інформуватиме громаду Львова про реакцію запрошених посадових осіб та анонсуватиме після остаточного погодження дату і час трансляції цих дебатів.


Реклама

А поділитися?