У Львові зривають концерт Сергія Бабкіна. Фото, відео

logo
139773_u_lvovi_zrivajut_koncert_sergija_babkina_.jpeg


Молоді люди, вигукуючи патріотичні гасла, блокують вхід до клубу Malevich, де має відбутися виступ артиста.фото: сторінка Львівської міської організації Добровольчого батальйону ОУН у Facebook

фото: сторінка Львівської міської організації Добровольчого батальйону ОУН у Facebook

Представники Львівської міської організації Добровольчого руху ОУН намагаються зірвати концерт Сергія Бабкіна у Львові. Член організації ОУН Олег Окопський на своїй сторінці у Facebook написав, що концерт зривають через те, що Сергій Бабкін виступав у Росії вже після анексії Криму та початку бойових дій на сході України.

За словами кореспондента Tvoemisto.tv, молоді люди блокують головний та бокові входи в клуб Malevich, де має відбутися концерт, та вигукують патріотичні гасла. Біля закладу утворився натовп, на місці є більше десятка машин поліції.

Як повідомила Tvoemisto.tv речниця патрульної поліції Львова Катерина Рибій, на місці конфлікту працює тактична група та три екіпажі поліції, щоб забезпечити охорону публічного порядку: “Поки що все спокійно”.

Концерт Сергія Бабкіна мав розпочатися о 18:00, проте поки що до клубу ніхто з його відвідувачів зайти не зміг.

Фото зі сторінка Львівської міської організації Добровольчого батальйону ОУН у Facebook, відео зі сторінки Тараса Гаврика у Facebook.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...