У Львові зробили експериментальну реконструкцію вулиці за європейським зразком

logo
103197_u_lvovi_zrobili_eksperimentalnu_rekonstru.jpeg


У Львові відремонтували вулицю Садову, зробивши її більш зручною для пересування на велосипеді та комфортною для пішоходів, повідомляє львівський блогер.

Фото: orikzz.blogspot.com

Неподалік Міжнародного аеропорту ім. Данила Галицького у Львові провели капітальний ремонт вулиці Садової, зробивши її зручною для пересування велосипедистів і пішоходів. Ремонт закінчили наприкінці 2016 року. Більш комфортною для всіх цю дорогу зробили асфальтовані велодоріжки, зручні місця для паркування (кишені) автомобілів, мощений пішохідний тротуар.

Читайте також: Досвід Львова: як радянські вулиці перетворити на європейські?

Проїзну частину було розділено делінеатором, що дало змогу зменшити її розмір до 3 м, обмежевши швидкість автівок. Газонні ділянки було огороджено парканом, тим самим унеможливлюючи паркінг на ній. Ближче до житлових будинків зробили перпендикулярні дорозі паркомісця.

Далі йде асфальтована велодоріжка шириною 1,5 м, одностороння з обох боків вулиці, відділена газоном від парковки. За нею тротуар шириною два метри, смуга дерев з вуличними меблями, прибудинковий проїзд.

Вздовж проходів від тротуарів до будинків встановили місця для сидіння, велопарковки і смітники. Пішохідні переходи вздовж відремонтованої вулиці нанесені різнокольоровою фарбою і захищені відбійниками. Пішоходи відмічають, що вулиця стала безпечною для прогулянок. Незвично також бачити на вулиці дорожні знаки, зроблені для власників двоколісного транспорту – після реконструкції на Садовій тепер їх можна часто зустріти.

Читайте також: Оприлюднений проект реконструкції європейського зразка вулиці Бандери у Львові

У реконструкції є свої недоліки, на кшталт витоптаних газонних ділянок ч инеякісних піднятих пішоходних переходів, але тут зроблено багато нововведень у проектування вулиць, які поки що неможливо зустріти разом на якійсь іншій вулиці в Україні.

Оновлена вулиця тягнеться 700 метрів, а пройти її можна за дев’ять хвилин, роздивившись незвичні для вітчізняних пішоходів зміни.

А поділитися?