У Львові звільнили водія маршрутки, який нахамив учаснику АТО

logo
41807_u_lvovi_zvilnili_vodija_marshrutki_jakij_.jpeg


Водій автобуса, який працював на маршруті №111, втратив свою роботу через те, що нахамив 18 листопада нахамив учаснику бойових дій на Сході України, коли той під час посадки показав водію своє посвідчення.

Про це повідомляє сайту 032 повідомили у  ТзОВ “Львівське АТП-14631”, яке обслуговує маршрут №111.

“За нетактовну поведінку з пасажирами даного водія на час розгляду було усунуто від виконання посадових обов’язків, а після завершення розгляду звільнено з займаної посади” – зазначили на підприємстві.

Зазначимо, що за інформацією свідків події, водій нецензурною лайкою образив учасника АТО, який під час посадки показав йому своє посвідчення учасника бойових дій.. А на зауваження пасажирів через хамську поведінку відповів: ” А що я такого сказав? Мало що я говорю людям за день”.

Водночас, за словами Бєлухи, керівництво АТП також провело роз’яснювальну роботу з рештою працівників щодо неухильного дотримання “Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, особливо в частині тактовної поведінки з пасажирами”.

Нагадаємо, як раніше повідомляв сайт 032.ua, у жовтні цього року водій автобуса, який курсує за маршрутом №138, вигнав із салону повністю промоклого 11-річного школяра.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...