У маршрутках Львова пропонують запровадити квиткових контролерів

logo
102355_u_marshrutkah_lvova_proponujut_zaprovadit.jpeg


Варто запровадити контролерів від міської влади, які перевірятимуть у маршрутках, чи водії видають квитки.фото ілюстративне: bigkiev.com.uа

фото ілюстративне: bigkiev.com.uа

Таку ідею під час дискусії «Мобільність Львова. Як покращити громадський транспорт міста» висловив засновник «Варти-1» та депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич. Приватних перевізників потрібно суворіше контролювати й примусити вивести доходи з тіні, вважає він і не поділяє ентузіазму колег щодо запровадження електронного квитка.

«Про електронний квиток я чую вже два роки. Це мільйони, які знову беруться в кредит. Чому не можна просто продавати паперові квитки?», – запитує Зінкевич. На його думку, потрібні контролери від міської влади – наприклад, муніципальна дружина – які ходитимуть автобусами й перевірятимуть, чи водій видає квитки. «Перевізники не хочуть світити пасажиропотік і реальні доходи. Давайте перевіримо, скільки заробляє кожен маршрут!» – запропонував Ігор Зінкевич.

Детальніше читайте тут: Непереможна маршрутка. Чому у Львові так важко змінити транспортну систему

Дискусія «Мобільність Львова. Як покращити громадський транспорт міста» організована дискусійною платформою «Твоє місто Львів» за підтримки компанії «Київстар».


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...