У мережі показали таємні володіння львівських депутатів

logo
32132_u_merezhi_pokazali_taemni_volodinnja_lviv.jpeg


Поблизу Львова журналісти виявили закрите елітне депутатське поселення, у списку жителів якого є найвідоміші львівські бізнесмени.

Про це пише сайт “Наші гроші. Львів”.

Село Підберізці, розташоване за 10 км від Львова, одразу за Винниками. Депутатське селище розташувалось на окремій вулиці, в’їзд до якої перекритий шлагбаумом із охороною. Вулиця має зручне для її мешканців розташування – виходить за межі села і відокремлена від нього лісом, земельними паями та парканом, що віднедавна огороджує і єдиний у Підберізцях ставок. Натомість, з боку траси увагу привертає свіжоасфальтований заїзд.

Як повідомляють ЗМІ, за відведення перших 36-ти ділянок на цій вулиці депутати сільради проголосували ще у 2009 році, у 2010 безкоштовно віддали ще 7 ділянок, та 4 – у 2013. Загалом було роздано 8,7 га сільської землі.

Сьогодні 22 ділянки із 47 передали її у власність третім особам. У результаті ротації землевласників, у списку відомих прізвищ опинились Козловський, Гутник, Адамик та інші.

Багато з них вже встигли звести будинки на цих ділянках. Наприклад, родина депутата Львівської міськради від БПП Григорія Козловського володіє будинком площею понад 800 м2.

Ще одна земельна ділянка площею 0,2 га належить Борису Калінічуку – чоловіку сестри депутата Козловського. Будинку на цій ділянці поки немає.

Підберізцівська сільрада виділила також земельну ділянку площею 0,18 га родині Свіщових. Віталій Свіщов є наймолодшим депутатом Львівської міської ради останнього скликання від БПП. Його батько, Олександр Свіщов, відомий давньою дружбою та спільним бізнесом з Григорієм Козловським.

Андріян Гутник безкоштовно отримав 0,1042 га у 2009 році. З часом він розширив свої земельні володіння за рахунок ще двох ділянок. Попередніми власниками цих ділянок були мешканці Винник, які отримали землю безкоштовно. За даними публічної кадастрової карти сьогодні Гутник володіє трьома ділянками загальною площею 0,28 га.

Землю у Підберізцях отримала також родина Адамиків. Петро Адамик – депутат Львівської міськради від БПП. У 2009 році він отримав від сільської ради ділянку площею 0,2016 га. Поруч з нею розташований наділ його брата, Михайла Адамика, площею 0,1915 га.

Крім того, Михайло Адамик користується трьома суміжними ділянками загальною площею 0,3981 га, що розташовані з протилежного боку вулиці. Усі наділи орендовані у червні 2015 року з терміном дії договору оренди – до 2064 року. Цільове призначення земель – ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Три ділянки у 2013 році отримала родина Блащаків. Підприємства, контрольовані Блащаками, свого часу розіграли майже мільйон гривень на тендері щодо встановлення вуличних табличок від Львівської міськради.

Ще дві ділянки загальною площею 0,3076 га з будинком на одній з них належать Ірині Прасуловій – дружині в.о директора Регіонального сервісного центру МВС в Івано-Франківській області Олександра Прасулова.

Серед тих, хто купила цю землю поблизу Львова є й Наталія Федишин – дружина депутата ЛМР від “Самопомочі”, співвласника ринку “Шувар” Романа Федишина. Вона придбала 0,3754 га землі та звела на ділянці будинок площею 643 кв. м. Право власності на маєток Федишина зареєструвала у липні 2014 року.

Ще один тутешній будинок належить Надії Коман – родичці Миколи Комана, давнього бізнес-партнера Ігоря Починка. Особняк розташований на ділянці площею 0,12 га.

Також у 2015 році дві ділянки загальною площею 0,41 га отримало подружжя Андрій та Тамара Огоновські. Андрій Огоновський на місцевих виборах 2015 року балотувався у Винниківську міську раду від партії “Громадянська позиція”. Сьогодні він є членом виконкому Винниківської міськради.

Дві земельні ділянки площею 0,25 га тут має і матір колишнього нардепа від ВО “Свобода” Маркіяна Лопачака. Ще 0,21 га належать Володимиру Думі – сину першого заступника начальника Головного управління ДФС у Тернопільській області Віталія Думи.

Донька дніпровського бізнесмена Валерія Лобанова Ілона Лобанова-Габрук у серпні 2014 року придбала ділянку на 0,21 га поруч з місцевими політиками.

Як повідомляв “Знай.ua”, журналісти показали розкішну віллу головного антикорупціонера.


Реклама

А поділитися?