У міськраді називають економічно обґрунтованим тарифом у маршрутках 6 грн

logo
132555_u_miskradi_nazivajut_ekonomichno_obgrunto.jpeg


Ціни на проїзд у маршрутних таксі зараз не підніматимуть, оскільки люди, які оплачуватимуть за проїзд, не зможуть стабілізувати ситуацію, адже більшість пасажирів – пільговики.

Про це розповів заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства на брифінгу, пише – Leopolis.«Економічно обґрунтований тариф на електротранспорт – 3,70 грн. І при цьому тарифу ми працюємо в збиток, бо різницю оплачують з міського бюджету. Якщо казати про автомобільний транспорт, то попередні розрахунки показують тариф 6 грн. Ми не говоримо про підняття тарифу», – наголосив чиновник.За його словами, треба вирішити питання з безплатним перевезенням пільговиків.«Фахівці кажуть, що в нас 24 категорії пільговиків. Якщо ми говоримо про підняття ціни, то люди, які оплачуватимуть за проїзди, не зможуть стабілізувати ситуацію, адже не може бути така кількість пільговиків. Нам треба вирішити це питання. Всі хочуть, щоб було безкоштовно та якісно, і щоб хтось за це окремо платив», – зауважив Сергій Бабак.

Читайте також

Без матюка тепер на роботу не доїхати: львів’яни обурені рішенням влади перенести кінцеві зупинки приміських автобусів
У Львові чоловік кинувся під тролейбус

На його думку, у транспорті повинні всі рівно платити.«Коли є велика кількість пільговиків, то ніяка економіка не працює. Проїзд вартістю 4 грн буде ще довго, ми ще не підніматимемо вартість», – зазначив заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...