У міськраді пройдуть громадські слухання щодо забудови трьох земельних ділянок

logo
109596_u_miskradi_projdut_gromadski_sluhannja_wo.jpeg


З ініціативи постійної депутатської комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради відбудуться громадські слухання щодо забудови земельних ділянок.  Зокрема, 19 липня 2017 року відбудуться громадські слухання щодо забудови 30-ти квартирного п’ятиповерхового будинку по вул. М. Панчишина, 19.

Як повідомив голова комісії Ігор Телішевський, під час проведення засідання ініціативна група мешканців вулиці Панчишина та прилеглих вулиць подала звернення, в якому вони виступили проти зведення багатоповерхового будинку.

«Понад сто підписів мешканців вулиць, на якій переважає малоповерхова забудова, свідчить про резонанс можливого будівництва та громадській спротив, що може призвести до зростання соціальної напруги. Комісією одноголосно було прийнято рішення направити це звернення у відділ громадського партнерства задля проведення громадських слухань та об’єктивного висвітлення позиції мешканців. Особисто намагаюсь приймати участь в усіх громадських слуханнях, що ініціює комісія, адже, на мою думку, відстоювання позиції громади – це першочергове завдання кожного міського обранця», – зазначив Ігор Телішевський.       

Місце проведення слухань: Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради (м. Львів, вул. К. Левицького, 67). Початок о 18:00.

Також громадське слухання відбудеться 24 липня 2017 року щодо проведення будівництва на вул. П. Мирного, 13.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18:00. Пропозиції та зауваження просимо подавати на електронну скриньку: 539lmr@gmail.com до 23 липня 2017 року.

Окрім цього, 26 липня 2017 року відбудеться громадське слухання щодо забудови земельної ділянки по вул. Веселій, 5.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (м. Львів, пл. Ринок, 1). Початок о 18:00. Пропозиції та зауваження просимо подавати на електронну скриньку: 539lmr@gmail.com до 26 липня 2017 року.

Реєстрація учасників слухання проводиться на підставі документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу).

Пропозиції та зауваження просимо подавати на електронну скриньку: 539lmr@gmail.com до 18 липня 2017 року.

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Тел. 297-57-63.


Реклама

А поділитися?