У міськраді розповіли про стан постраждалих від “Привокзальної” риби

logo
140812_u_miskradi_rozpovili_pro_stan_postrazhdal.jpeg


Новини, 11.10.2017

11.10.2017, 09:53

рыба, "Привокзальный"Всі постраждалі, які отруїлися рибою гарячого копчення, виписані зі стаціонару. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради, постраждалі від спалаху інфекції, які вживали в їжу рибу гарячого копчення, придбану 21 вересня в одному із торгових кіосків на ринку “Привокзальний” у Львові, уже виписані зі стаціонару.

Нагадаємо, від спалаху інфекції (сальмонельоз) всього постраждали 71 особа, з них 7 дітей. З них були госпіталізовані 65 осіб.

Все пострадавшие, отравившиеся рыбой горячего копчения, выписаны из стационара. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

Как сообщили в управлении по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Львовского городского совета, пострадавшие от вспышки инфекции, которые употребляли в пищу рыбу горячего копчения, приобретенную 21 сентября в одном из торговых киосков на рынке “Привокзальный” во Львове, уже выписаны из стационара.

Напомним, от вспышки инфекции (сальмонеллез) всего пострадали 71 человек, из них 7 детей. Из них были госпитализированы 65 человек.

Соцсети

Погода


А поділитися?