У місті Радехові встановлено Рекорд України

logo
116595_u_misti_radehovi_vstanovleno_rekord_ukraj.jpeg


30 липня у місті Радехові під час «Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest», метою якого є популяризація національних традицій української автентичної кухні, встановлено Рекорд України – накрито найдовший стіл довжиною 112,8 метра, який був сервірований українськими стравами.

Про це повідомляє сайт РАДЕХІВ СЬОГОДНІ з посиланням на сайт РДА.

До заміру довжини стола на урочистій частині фестивалю перед жителями і гостями Радехівщини виступили перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський, заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк, голова Радехівської райдержадміністрації Тарас Калита, голова Радехівської районної ради Марія Климочко, Радехівський міський голова Степан Коханчук та інші. Зокрема очільник Радехівщини Тарас Калита у своєму виступі зазначив, що до організації фестивалю активно долучилися представники всіх населених пунктів району. На запрошення керівництва району на свято до радехівчан прибули делегації з Республіки Польща і Республіки Білорусь. Після фіксування Рекорду України і нагородження грамотами найактивніших учасників «Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» усі бажаючі могли посмакувати смаколиками, які були приготовлені найкращими господинями з міста Радехова, селища Лопатина і сіл району.

Під час найсмачнішого фестивалю Західної України  виступили гурти «Без обмежень», «Старе місто», місцеві музичні гурти і мистецькі колективи з народних домів Радехівського району. Також під час «Першого західноукраїнського фестивалю «Куховарня RadoFest» проводилися різні заходи, спрямовані на розвиток творчості та креативного мислення, пропагування ідей здорового способу життя і дбайливого ставлення до навколишнього середовища. Учасники і гості фестивалю мали змогу ознайомитися з тонкощами та особливостями приготування їжі, пробували готувати автентичні українські страви на тематичних майстер-класах, випробували себе в різноманітних іграх, забавах і квестах для різних вікових груп.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:                        

Блoгеры cтaнoвятcя oпacнее ИГИЛa и Гитлерa

Пoлтaвcькі пaцaни рвуть мережу

Cтеллa из шoу «Хoлocтяк-7» рaccкaзaлa, был ли у нее cекc c Дмитрием Черкacoвым

Укрaинcкaя cекc-cимвoл cделaлa зaявление o cвoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят вcтречaтьcя c пoлными женщинaми

Безвиз c ЕC: cкoлькo нужнo денег в cутки (ИНФOГРAФИКA)


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...