У міжнародному фестивалі «Молода Галичина-2016» беруть участь виконавці з 14 країн

logo
u_mizhnarodnomu_festivali_moloda_galichina_2016_berut_uchast_vikonavci_z_14_krajin.jpg


п’ятниця, 8 липня, 2016, 10:28
Львів

У фестивалі «Молода Галичина-2016» беруть участь виконавці з 14 країн

Учора, 7 липня, в місті Новояворівську Львівської області фанфари сповістили про урочисте відкриття міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина-2016», який триватиме до 12 липня.

Про це повідомив власкор IA ZIK.

Це свято української пісні, в якому зголосилося взяти участь понад 100 виконавців з 14 держав світу, розпочинається із зустрічі гостей фестивалю, знайомства організаторів з учасниками, обговорення програми.

Відтак на «червоній фестивальній доріжці» пройшло жеребкування учасників фестивалю.

Урочисте відкриття цього унікального пісенного форуму розпочалося із привітальних слів, з якими виступили співголови оргкомітету, голови Яворівських РДА та районної ради – відповідно Орест Хлян, Володимир Сичак, міський голова Новояворівська Василь Муравель, народний артист України, композитор, професор Олександр Злотник, український поет, заслужений діяч мистецтв України Степан Галябарда, директор міжнародного фестивалю «Молода Галичина» Наталія Коваль.

Відтак відбувся чудовий концерт, родзинкою якого став ДЗІДЗЬО, себто перший переможець «Молодої Галичини» Михайло Хома.

Святкування зібрало у середмісті Новояворівська, перед Літньою сценою Палацу культури «Кристал» декілька тисяч людей.

У коментарі власкорові IA ZIK директор міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасної української пісні «Молода Галичина» Наталія Коваль наголосила, що за свою яскраву та багатогранну історію «Молода Галичина» стала знаковою подією в мистецькому житті України, здобула велику популярність серед талановитої молоді багатьох країн світу.

«Упродовж останніх 23 років у фестивалі взяли участь понад 2000 молодих виконавців з усіх регіонів України та багатьох країн світу – Молдови, США, Канади, Румунії, Іспанії, Грузії, Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Нігерії, Замбії, Білорусії, Польщі, Італії та ін., обов’язковою умовою для яких є виконання пісні українською мовою.

Традиційно високопрофесійне журі очолює композитор, професор, народний артист України Олександр Злотник. Цього року у конкурсній програмі беруть участь діти та молоді виконавці з 14 країн світу. Фестивальна програма – цікава, насичена екскурсіями, виставками, майстер-класами, ярмарками. «Молода Галичина» – це не комерційний захід. А проводиться щорічно за рахунок коштів, передбачених у бюджеті місцевої влади та надходжень від спонсорів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


Реклама

А поділитися?Вам має сподобатись...