У музеї імені Шептицького планують зробити сучасний вхід

logo
117415_u_muzeji_imeni_sheptickogo_planujut_zrobi.jpeg


03.08.2017, 16:32

музей имени Шептицкого, стратегия развитияСучасний вхід, розвиток сервісу, транспортна доступність – у музеї народного побуту та архітектури імені Кліментія Шептицького презентували стратегію розвитку до 2027 року. Про це повідомляється на офіційному сайті музею. 

Директор Роман Назаровець розповів, що відповідно до місії та візії Музею, а також опираючись на результати опитування UNESCO, основними пріоритетами розвитку Музею на найближчих десять років визнано: збереження унікального історичного середовища, розвиток музею як інтерактивного науково-освітнього центру, реалізація міжнародних та власних проектів, розробка маркетингової стратегії, розширення авдиторії і збільшення кількості культурних заходів.

Зокрема, планується розвиток інфраструктури і сервісу Музею, завдяки яким він має бути максимально комфортним для відвідувача: забезпечення транспортної доступності, створення побутових вигод і обладнання зручного інформаційно-освітнього простору. У музею відкоригують музичну підбірку пісень, облаштують новий сучасний вхід, також у планах – створити просто неба умови, де б діти могли спостерігати за рослинами, дізнаватися про догляд за ними тощо.

Современный вход, развитие сервиса, транспортная доступность – в музее народного быта и архитектуры имени Климентия Шептицкого сегодня презентовали стратегию развития до 2027 года. Об этом сообщается на официальном сайте музея. 

Директор Роман Назаровець рассказал, что в соответствии с миссией и видением Музея, а также опираясь на результаты опроса UNESCO, основными приоритетами развития Музея на ближайшие десять лет признаны: сохранение уникального исторического среды, развитие музея как интерактивного научно-образовательного центра, реализация международных и собственных проектов, разработка маркетинговой стратегии, расширение аудитории и увеличение количества культурных мероприятий.

В частности, планируется развитие инфраструктуры и сервиса Музея, благодаря которым он должен быть максимально комфортным для посетителя: обеспечение транспортной доступности, создание бытовых удобств и оборудование удобного информационно-образовательного пространства. В музее откорректируют музыкальную подборку песен, обустроят новый современный вход, также в планах – создать под открытым небом условия, где дети могли бы наблюдать за растениями, узнавать об уходе за ними и тому подобное.


Реклама

А поділитися?