У неділю проведуть наймасштабніше заняття з йоги у Львові

logo
101287_u_nedilju_provedut_najmasshtabnishe_zanja.jpeg


У суботу та неділю, 17-18 червня, у Львові триває святкування Міжнародного дня йоги. В рамках святкування організатори проводять безкоштовні заняття та лекції з йоги у парку імені Івана Франка та на площі Ринок.

«У неділю на площі Ринок ми плануємо провести наймашстабніше заняття з йоги у Львові – Global Hatha Yoga. Торік нам вдалося залучити 250 людей, які одночасно займалися йогою, цього року ми плануємо, що учасників буде у п’ять разів більше. Усіх охочих запрошуємо о 18:00 на площу Ринок, заняття триватиме годину», – розповіла ZAXID.NET прес-секретарка Lviv Yoga Day у Львові Валерія Перетятко.

Цього року Lviv Yoga Day проводять вдруге. У суботу організатори протягом дня проводять марафон з йоги, який розпочався о 8:00 і триватиме до 20:00. У дворику на вул. Січових Стрільців, 11 усі охочі можуть доєднатися до занять.

«У неділю марафон продовжиться з 8:00 до 15:30 у парку імені Івана Франка. Якщо буде дощ, то заняття проводитимуть у готелі “Дністер”», – додала Валерія Перетятко.

Детальна програма святкування є на сторінці Lviv Yoga Day у Facebook.

Фото Lviv Yoga Day у Львові

Нагадаємо, що від 1 червня у Львові розпочався Lviv Yoga Challenge – 21 день безкоштовних занять з йоги, які щоранку проводять у парку Івана Франка о 7:30. Захід організовує команда фестивалю Lviv Yoga Day та тренери студії йоги Mantra House. Заняття у парку мають на меті допомогти львів’янам, які полюбляють йогу, оздоровитися на початку літа та краще згуртуватися перед міжнародним днем йоги.


Реклама

А поділитися?