У Нижанковицькому ліцеї благодійники облаштували комп’ютерний клас

logo
103015_u_nizhankovickomu_liceji_blagodijniki_obl.jpeg


ПАТ «Кредобанк» закупив для студентів нові ноутбуки та провів високошвидкісний інтернет.

20 червня у Нижанковицькому професійному ліцеї, що в Старосамбірському районі, офіційно відкрили новий комп’ютерний клас, облаштований коштом ПАТ «Кредобанк».

Студенти отримали сім нових ноутбуків з веб-камерами та ліцензійним програмним забезпеченням, навушники з мікрофонами, а також доступ до високошвидкісного інтернету.

«Ми проклали оптичний інтернет з пропускною здатністю до 100 мегабіт. Раніше тут був тільки звичайний радіоканал зі швидкістю до одного мегабіта», – розповів керівник прес-служби ПАТ «Кредобанк» Віктор Гальчинський.

Нижанковичі – селище міського типу на кордоні з Польщею за 12 кілометрів від Перемишля. У місцевому професійному ліцеї зараз навчається понад чотири сотні студентів. Окрім нового комп’ютерного класу, навчальний заклад має ще один – із застарілою технікою. Завдяки ПАТ «Кредобанк» доступ до всесвітньої мережі тепер буде і в ньому.

 «Не може бути у 21 столітті сучасною школа без інтернету. Можна жити за 50 метрів від кордону з Європейським Союзом, але без доступу до сучасної техніки та інформації – це як тисяча кілометрів до європейського рівня життя. І «Кредобанк» щасливий допомогти студентам і працівникам ліцею закласти фундамент сучасної освіти», – зазначив перший заступник голови правління банку Дам’ян Раґан.


Реклама

А поділитися?