У Палаці мистецтв покажуть виставку ретро-фотографій Львова

logo
57299_u_palaci_mistectv_pokazhut_vistavku_retro.jpeg


У середу, 1 лютого, о 16:00 у Палаці мистецтв відкриють виставку «Фрагменти з минулого». Експонуватимуть 30 фотографій Львова кінця ХІХ – початку ХХ століть у велкому форматі – 2,5 на 1,5 м. Про це організатори заходу повідомили на спеціалізованому фотосайті Львова.

За словами організаторів, саме формат фотографій збільшених з високою роздільною здатністю дозволить відчитати всі написи на афішах та вивісках, побачити вирази облич та одяг перехожих, архітектурні деталі будівель, бруківку, газони та квітники, інтер’єри за заскленими вікнами будинків.

«Експозиція дає уявлення про те, як змінювалась частина міської забудови. Експонати підібрані так, що відвідувачі виставки впізнають характерні міські види одразу, а декотрі міські фрагменти – тільки після прочитання анотацій, долучених до кожної фотографії. В анотаціях подані дати та загальний опис фотографії, атрибуція авторства», – йдеться в анонсі фотовиставки.

Також, за словами організаторів, частину фотографій експонуатимуть вперше.

«Виставку цікаво буде відвідати всім небайдужим львів’янам – тим, хто переймається історією та культурою Львова, хто вболіває за збереження його архітектурної спадщини», – йдеться також в анонсі.

Також, за словами автора виставки фотографа Олександра Коробова, він разом з іншими організаторами планують створити у Львові Музей історії фотографії.

Вхід на виставку – 20 грн. Триватиме експозиція до 15 лютого.

А поділитися?Вам має сподобатись...