У парку 700-річчя Львова встановили нову браму

logo
139912_u_parku_700_richchja_lvova_vstanovili_nov.jpeg


У парку «700-річчя Львова» облаштували головний вхід. Тут встановили металеву конструкцію, яка буде служити брамою та перголою для витих рослин. Про це йдеться у повідомленні ГО «Зручне місто» на сторінці у Facebook.

«Ми дуже вболівали за цей парк і раді, що проект успішно реалізується. Будемо і далі підтримувати громаду району і дякуємо всім причетним за активність», – зазначено у повідомленні.

Брама буде слугувати перголою для витих рослин

Як відомо, проект реконструкції парку «700-річчя Львова» – один із минулорічних переможців громадського бюджету. Ремонтні роботи почалися улітку 2017 року, їх виконує ТОВ НВО «Облсількомунгосп».

У парку облаштували доріжки, вимостивши їх тактильною плиткою, що має полегшити прогулянки для незрячих. Також прокладають футляри для під електромержу, для подальшої реконструкції освітлення парку.

Міський голова Львова Андрій Садовий пообіцяв передбачити у бюджеті міста на наступний рік близько 18 млн грн для продовження реконструкції парку, площею понад 20 га. Тут мають з’явитися спортивний майданчик, футбольне поле, вбиральні і місце для вигулу собак.


А поділитися?Вам має сподобатись...