У перерві на спортмайданчику

logo
32170_u_perervi_na_sportmajdanchiku.jpeg


Четверо учнів отруїлися горілкою в школі

Неповнолітні придбали спиртне в продуктовому магазині неподалік школи і розпивали його на перерві! Йдеться про трьох учнів 10-го класу та одного дев’ятикласника, пише газета “Експрес”.

“Встановлено, що горілку вони придбали близько десятої години ранку та розпили на спортивному майданчику біля школи під час перерви, — каже Мар’яна Гайовська, речниця прокуратури області. — Лише через дві години під час уроку дітям стало погано і класний керівник викликала швидку допомогу. До цього часу жоден учитель не звернув увагу на те, що діти перебувають у стані сильного алкогольного сп’яніння та потребують допомоги медиків”.

“Діти потрапили до нас на лікування з отруєнням середнього ступеню важкості, у неадекватному стані, — додає БогданЛозинський, завідувач реанімації Сколівської райлікарні. — Тому їм провели детоксикаційну терапію, стабілізували стан, після чого перевели в дитяче відділення для подальшого спостереження”.

Тим часом, правоохоронці вже знайшли місце, де незаконно продавали алкоголь неповнолітнім і притягли до відповідальності підприємця. “На цю особу складено адмінпротокол за частиною другою статті 156 КУпАП (“Порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами”), який скеровано на розгляд адмінкомісії відповідної сільради, — додають у прокуратутурі. — А після його розгляду ми проконтролюємо, щоб органи фіскальної служби застосували до цього підприємця фінансові санкції та позбавили його ліцензії на продаж алкоголю”.

Також, покарати можуть і батьків цих хлопців — за неналежне виховання дітей, і учителів, які в той момент були відповідальними за школярів.

Ірина ШЕЛУПЕЦЬ

А поділитися?